Самбірський медичний коледж

Практична робота

 

Скачати документи і положення можна за посиланням:

ТИПОВИЙ ДОГОВІР ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ

ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ ДОГОВОРУ

СКАЧАТИ ДОКУМЕНТИ І ПОЛОЖЕННЯ

 

 

Сьогодення до фахової майстерності випускників ставить перед практичним навчанням відповідні завдання. Це - наявність міцної матеріально-технічної бази, високий рівень кваліфікації викладачів та лаборантів, впровадження сучасних технологій навчання тощо. Всім цим вимогам відповідає наш навчальний заклад.

Практичне навчання здійснюється в трьох напрямках: навчальна, виробнича та переддипломна практики.

Навчальну практику забезпечують 24 кабінети, 12 кабінетів доклінічної практики та 15 лабораторій.

Особливістю практичної підготовки в коледжі є індивідуальний підхід до кожного присутнього на занятті та гуманізація навчання. Під час навчальної практики основний акцент ставиться на оволодіння студентом практичних навичок, практичний тренінг, рольові та ділові ігри. Студенти мають можливість працювати у відділах Самбірської ЦРЛ, бути присутніми при різних методах обстеження та діагностики пацієнтів, в операційних, брати участь в обході завідувачів відділів.

Творчо обдарована молодь коледжу залучена до гурткової роботи. Наші студенти беруть участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «Ескулап» та «Панацея».

З метою оптимізації виробничої та переддипломної практики створені навчально-методичні комплекси для методичних та безпосередніх керівників практики відповідно до програм, робочі зошити, уніфіковані щоденники з усіх спеціальностей. Студенти проходять практику на всіх лікувально-профілактичних базах за єдиним графіком, введено заліки після завершення певного розділу практики, створюються бригади методичних керівників для виїзду на бази практики з метою контролю та вивчення проблем у виконанні програм практики та фахової підготовки студентів.

 

Під час проходження практики студенти залучаються до акції по вимірюванню артеріального тиску з метою виявлення артеріальної гіпертензії у населення.

Коледж має тісну співпрацю з лікувально-профілактичними закладами Львова та області. Базові лікарні створюють необхідні умови для навчання за новими програмами. Студенти отримують добру практичну підготовку на базі Самбірської, Старосамбірської, Турківської ЦРЛ, Стрийської ЦРЛ, Львівської ОКЛ, Львівської ОКДЛ, Львівської станції швидкої допомоги, Дрогобицького МТМО і РМТО, а студенти зі спеціальності «Фармація» в мережах аптек ТзОВ «Сальве – Львів», «Фармако», компанії «Аптека 3І», «Ромашка», «На здоров’я», ДКП «Міжлікарняна аптека № 223» м.Самбір, ДКП «ЦРА № 171» м.Старий Самбір, КП ЛОР «Аптека № 141» м.Моршин, ДКАП «Медікус» м.Дрогобич.

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

232668
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
257
306
563
229780
6497
8937
232668

Ваш IP: 3.84.186.122
Время: 2019-01-21 15:35:11