ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ !

ЯКЩО ВИ БУДЕТЕ РЕКОМЕНДОВАНІ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА ДОГОВІРНІЙ ОСНОВІ (платне навчання) ПРОСИМО ЗВЕРНУТИСЯ В ПРИЙМАЛЬНУ КОМІСІЮ ДЛЯ:

  • ОСОБИСТОГО ПОДАННЯ ОРИГІНАЛІВ ДОКУМЕНТІВ;
  • УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ПРО НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ.

ПРИМІТКА: для укладання договору необхідно обов’язково пред’явити паспорт укладача (одного з батьків або уповноваженої особи).


ДО ВІДОМА ВСТУПНИКІВ!

ü   ОПРИЛЮДНЕННЯ СПИСКІВ ВСТУПНИКІВ, ЯКІ РЕКОМЕНДОВАНІ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА ДЕРЖАВНУ ТА КОНТРАКТНУ ФОРМИ НАВЧАННЯ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (9 кл.)

ВІДБУДЕТЬСЯ

23.07.2018 р. о 1200год.

ü   ОПРИЛЮДНЕННЯ СПИСКІВ ВСТУПНИКІВ, ЯКІ ЗАРАХОВАНІ НА ДЕРЖАВНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (9 кл.)

ВІДБУДЕТЬСЯ

30.07.2018 р. о 1800год.


ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ !

ЯКЩО ВИ БУДЕТЕ РЕКОМЕНДОВАНІ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА ДЕРЖАВНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ, НЕОБХІДНО ВИКОНАТИ ВИМОГИ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА МІСЦЯ ДЕРЖАВНОГО (РЕГІОНАЛЬНОГО) ЗАМОВЛЕННЯ, ВИЗНАЧЕНІ ПУНКТОМ 1 РОЗДІЛУ XIПРАВИЛ ПРИЙОМУ, до 1200год. 28 липня 2018 року, а саме:

ОСОБИСТО ПОДАТИ ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ

В ПРИЙМАЛЬНУ КОМІСІЮ.

ПРИМІТКА. Особи, які були рекомендовані до зарахування на місця державного або регіонального замовлення за певною конкурсною пропозицією і не виконали вимог до зарахування у визначені строки, втрачають право в поточному році на зарахування на навчання за регіональним замовленням за цією конкурсною пропозицією.


ДО ВІДОМА ВСТУПНИКІВ !

В КОЛЕДЖІ ЗАПРОВАДЖЕНО ФОРМУ ОДЯГУ

ЄДИНОГО ЗРАЗКА.

ВСІМ ЗАРАХОВАНИМ В ЧИСЛО СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ НЕОБХІДНО

ДО 1 ВЕРЕСНЯ ПРИДБАТИ ОДИН БІЛИЙ (МЕДИЧНИЙ) ХАЛАТ, ШАПОЧКУ, ТАПОЧКИ.

ПОШИТТЯ ДРУГОГО ХАЛАТУ (з емблемою САМБІРСЬКОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ) ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ, ПРО ЩО БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ДОДАТКОВО.

НАШІ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ – УЧАСНИКИ СВЯТКОВОГО КОНЦЕРТУ ПРИСВЯЧЕНОГО ДНЮ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

 

     В театрі імені Марії Зеньковецької 15 червня відбулися урочистості до Дня медичного працівника влаштовані Львівською обласною організацією професійної спілки працівників охорони здоров’я України.

Учасниками свята від нашого коледжу стали студенти Марта Михаць, Надія Кулига, Наталія Федишин та викладач Олена Парійчук.

 

Висловлюємо щиру подяку голові студентського профспілкового комітету Ірині Прибасній та голові профспілкового комітету працівників коледжу Євгену Гарасимчуку за фінансову підтримку нашої обдарованої молоді.

Вітаємо учасників та керівника гуртка художньої самодіяльності Павла Буряка з високою оцінкою успішного творчого гурту, в якому гармонійно поєдналися талановитий запал та професійний досвід!

КОНКУРС НА КРАЩЕ ЗНАННЯ ДИСЦИПЛІНИ «АНАТОМІЯ ЛЮДИНИ» ІМЕНІ ОРИСЛАВИ БРУНАРСЬКОЇ

   

    30.05.2018 року в Самбірському медичному коледжі відбувся конкурс на краще знання дисципліни «Анатомія людини» імені Орислави Брунарської серед студентів 2-х курсів спеціальності 223 «Медсестринство».

У вітальному слові директор коледжу Любомир Маркіянович Ковальчук розповів про розвиток анатомії в Україні, а також звернув увагу учасників та присутніх на те, що конкурс проводиться з метою вшанування пам’яті викладача анатомії, методиста коледжу Орислави Брунарської, а також виявлення рівня навчальних досягнень студентів з дисципліни «Анатомія людини», розвитку їх потенціалу, професійного виховання, підвищення інтересу до вивчення дисципліни.

Конкурс проводила голова циклової комісії природничо-наукових дисциплін, викладач дисципліни «Анатомія людини», викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Надія Ярославівна Говдиш.

План проведення конкурсу:

І Анатомічний бліц – конкурс

ІІ конкурс– « Німий малюнок »

ІІІ конкурс « Відгадай слово»

ІVконкурс – «Впізнай та опиши кістку»

V конкурс – «Що? Де? Коли?»

Учасники:

Марія Левицька – 2 –А м/с

Христина Полюга – 2 –А м/с

Іванка Скробало – 2 –Б м/с

Андріана Росик – 2м/с(11 кл.)

Марія Кремінь – 2 м/с (11 кл.)

Марта Городицька – 2 –Б ф

Олеся Дмитрів – 2 –Б ф

Марія Костельна – 2 –Б ф

Христина Хім’як – 2 –Б ф

Тетяна Когут – 2 –А ф.

Журі конкурсу: Ірина Іванівна Романишин – завідувач навчально-виробничою практикою (голова журі), Ольга Олександрівна Гудзій та Руслана Михайлівна Мусяк – викладачі дисциплін «Фізіологія», «Анатомія з основами фізіології».

Результати конкурсу:

ІІІ місце зайняла студентка групи 2м/с11 Андріана Росик, набравши 22 бали.

ІІ місце зайняла студентка групи 2Ам/с Христина Полюга, набравши 26 балів.

І місце зайняла студентка групи 2Бф Дмитрів Олеся, набравши кількість 33 бали.

Любомир Маркіянович підсумував роботу конкурсантів, наголосив на тому, що «Anatomia fundamentum medicinae est» (Анатомія є фундаментом медицини) і тому вивчення цієї дисципліни є дуже важливим. Відмітив активність та добрі знання студентів, як конкурсантів, так і групи підтримки.

Вивчення анатомії є базовим для успішного засвоєння клінічних дисциплін.

Любомир Маркіянович вручив переможцям грамоти і почесний приз Олесі Дмитрів, як студентці, котра зайняла перше місце.

МАТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС

Декада циклової комісії загальноосвітніх дисциплін в нашому коледжі завершилася математичним двобоєм команд юнаків та дівчат – Супермен (Богдан Цигинька (1-Бф), Михайло Яворський (1-Бф), Василь Громіш (1-Бф), Віталій Кіцула (1-Аф), Володимир Липа (1-Аф), Роман Качмар (1-Аф)) та Суперблонд (Марія Шурдак (1-Ам/с), Вероніка Чаз (1-Бфр), Христина Слободяник (1-Аф), Марія Семкович (1-Аф), Тетяна Лесишин (1-Афр), Катерина Турба (1-Афр)).

Конкурси ерудованості та кмітливості, гра зі змістом та за правилами, з музичним та поетичним супроводом (незмінної арт-складової у нашому коледжі), гармонійно завершили ряд яскравих та пізнавальних заходів циклової комісії загальноосвітніх дисциплін. Організували та провели захід викладачі математики Марія Мар’янівна Стецик та Мар’яна Володимирівна Кулькевич. Ведучі Софія Рідник (1-Бфр) та Святослав Целень (1-Аф) виконували роль модераторів у інтелектуальних баталіях. Музичні паузи для перепочинку гравців заповнили ліричним виконанням пісень студенти Марта Михаць та Андріан Перейма.

Здавалося б точна, фундаментальна наука, методи якої активно застосовуються в багатьох природничих дисциплінах, була представлена у зовсім іншому форматі. Попри свою очевидну важливість та незамінність, нашими викладачами було продемонстровано, як саме може захопити та викликати непідробний інтерес ця «цариця наук». Отож, змагання природно перетворилося на захопливе дійство – конкурси «математична розминка» (питання на швидкість), «командна гра», «математична логіка», «конкурс вболівальників», «дуель капітанів».

 

В загальному результаті за підрахунком журі перемогу здобула команда дівчат Суперблонд. Кращими гравцями обох команд було визначено Марію Семкович та Михайла Яворського, а кращими вболівальниками – Ганну Батіг (підтримка юнаків) та Мар’яну Ільницьку (підтримка дівчат). Переможці отримали грамоти та солодкі подарунки.

Вітаємо усіх учасників, бажаємо наснаги до навчання та невичерпної жаги знань!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗАБІГ «ЗЕЛЕНА МИЛЯ 2018»

01 червня 2018 року об 11 годині Самбірський медичний коледж приєднався до Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018».

Керівником фізичного виховання коледжу, Богданом Михайловичем Балицьким, за підтримки викладачів циклової комісії фізичного виховання, було згуртовано студентів та викладачів, про що він особисто рапортував директору – Любомиру Маркіяновичу Ковальчуку.

 

На підставі листа Міністерства освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою України, Національним олімпійським комітетом України та з метою популяризації фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності, зміцнення здоров'я, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом, наказом директора коледжу участь у Всеукраїнському забігу «Зелена миля» взяли студенти першого курсу спеціальності «Медсестринство» (фельдшер), другого курсу спеціальності «Медсестринство» (сестра медична) та першого курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» (фармацевт).

Пам'ятаймо, дбати про своє здоров'я – справа кожного!

«Здоров’я є найвищим багатством людини»

Гіппократ

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

185098
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
450
269
2192
180107
7198
14077
185098

Ваш IP: 54.196.98.96
Время: 2018-08-17 11:50:32