Всесвітній день здорового харчування в Самбірському медичному коледжі

16 жовтня 2018 року в Самбірському медичному коледжі відбувся захід, присвячений Всесвітньому Дню здорового харчування.

Щороку відзначають Всесвітній день здорового харчування у 50 країнах світу. Давня мудрість говорить: «Ми є те, що ми їмо». Тому метою заходу було залучення уваги студентів до проблем харчування в сучасному суспільстві. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я 80% усіх захворювань пов’язані тією чи іншою мірою з харчуванням, а 40% – безпосередньо з фактором харчування людини

Здорове харчування – це не тільки гарне самопочуття, бадьорість, енергійність та активність, нормалізація ваги, але і любов, і повага до себе, це прагнення до здорового і довгого життя. Оптимальне здорове харчування дозволить знизити ризики розвитку серцево-судинних, онкологічних, шлунково-кишкових та інших захворювань, які значно погіршують якість вашого життя.

Керівники груп Ірина Собчишак та Зінаїда Стецик разом із студентами 3-го курсу відділення «Сестринська справа» підготували інформацію щодо основних правил здорового харчування та найкорисніших осінніх продуктів, провели презентацію здорової їжі. Студенти роздали листівки усім присутнім з рекомендаціями щодо правильного здорового харчування.

Правильно харчуйтесь і будьте здорові!

Викладачі відділення «Фармація» взяли участь у семінарі для фармацевтів у м.Львів

21 вересня 2018 року у м.Львів відбувся навчально-практичний семінар для фармацевтів і провізорів з теми: «Належна фармацевтична практика. Імплементація протоколів провізора/фармацевта», який був проведений відповідно до вимог та стандартів Європейської академії безперервної медичної освіти та безперервного професійного розвитку (European CMECPD Academy).

Під час семінару слухачі мали змогу взяти участь в обговоренні питань безпеки при виборі НПЗП, нових можливостей в лікуванні алергічних захворювань, розширення можливості симптоматичного лікування застуди та болю в горлі, роль провізора у профілактиці порушень пам’яті та уваги, алгоритм фармацевтичної опіки при симптоматичному лікуванні головного та спінального болю.

В роботі семінару взяли участь викладачі відділення «Фармація»: Ірина Мащакевич, Алла Свястин, Олена Прибасна, Ірина Ковальчук. Учасники отримали сертифікати з міжнародними кредитами, які враховуються при атестації в Європі, Канаді та США і надають 2 Credit Unit.

ОГОЛОШЕННЯ

Початок занять для всіх студентів коледжу

03.09.2018 року згідно розкладу.

Урочисті збори для студентів нового прийому

розпочнуться о 900 год в приміщенні:

  • актовий зал - студенти перших курсів спеціальностей "Медсестринство" (сестра медична 9кл., 11кл.), "Фармація, промислова фармація" (фармацевт 9кл., 11кл.);

 

  • аудиторія №21 - студенти перших курсів спеціальностей "Медсестринство" (фельдшер 9кл.), "Медсестринство" (акушерка 11кл.).

Дирекція коледжу    

 

 

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

209279
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
344
167
344
208168
5608
11545
209279

Ваш IP: 54.156.39.245
Время: 2018-10-21 18:43:01