Самбірський медичний коледж

Медсестринське відділення

ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНА ХАРАКТЕРИСТИКА

молодшого спеціаліста

 

галузь знань

1201 Медицина

напрям підготовки

6.120101 Сестринська справа

спеціальність

5.12010102 Сестринська справа

освітній рівень

неповна вища освіта

кваліфікація

3231 Сестра медична

галузі діяльності

здійснення медсестринського процесу


 

Підготовку медичних сестер започатковано в 1956 році.

Медсестринське відділення створене в 1968 році. Першим завідувачем була Лисейко Юлія Дмитрівна. З 1984 року відділення очолює Мартинюк Іван Петрович, викладач акушерства і гінекології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач – методист, відмінник освіти України.

Контингент студентів на медсестринському відділенні (станом на 01.10.2013р.) становить 325 студентів. За роки свого існування освіту на відділенні отримали 4766 спеціалістів, які працюють в закладах охорони здоров’я України, світу.

Підготовку спеціалістів на відділенні здійснюють понад 45 висококваліфікованих викладачів, серед них чимало лікарів-практиків.

В останні десятиріччя змінилися підходи до підготовки медичних сестер. Сьогодні професія медичної сестри розглядається не лише як виконавця вказівок лікаря, але як самостійного фахівця в прийнятті рішень з питань медсестринського догляду, опіки, задоволення фізіологічних, психологічних, соціальних потреб пацієнта на основі медсестринського процесу. Саме це є пріоритетним у підготовці майбутніх медсестер в навчальному закладі, формуванні навчально-методичного забезпечення занять, написанні навчальних посібників. Викладачі спеціальності «Сестринська справа» мають тісний контакт з Асоціацією медичних сестер Львівщини, що допомагає вивчати проблеми реорганізації медсестринства в практичній охороні здоров’я.

Завжди цікавими і різноманітними на відділенні є тижні циклової комісії професійних дисциплін циклу сестринська справа, які традиційно проводяться до Міжнародного дня медичної сестри. Студенти не тільки показують результати пошукової роботи з історії медсестринства, сучасних досягнень в галузі, але й застосовують свої практичні вміння під час акцій за здоровий спосіб життя. 

Традиційним є щорічний конкурс професійної майстерності серед студентів спеціальності «Сестринська справа» «Кращий за фахом».

Студенти відділення неодноразово брали участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності « Ескулап» та обласних конкурсах та олімпіадах.

Кращі студенти, активні учасники громадського життя відділення та коледжу, є іменними стипендіатами ім. Володимира Кобільника.

На відділенні працюють досвідчені керівники академічних груп. Виховні заходи цікаві та різноманітні: вечори, екскурсії, КВК, круглі столи, конференції, зустрічі з практичними медсестрами тощо. Керівники груп Грицьків О.М., Мартинюк М.М., Говдиш Н.Я., Сарахман І.В., Киретів В.В., Парійчук О.В., Собчишак І.Л., Стецик З.Ф., Казан І.В., Волошинська Н.М., Самсоненко О.В. дбають про згуртування студентських колективів, самовираження кожного студента.

Випускники спеціальності сестринська справа щорічно поповнюють лави великої ланки сестер милосердя, тому в коледжі намагаються якнайкраще підготувати кожного до такої відповідальності.

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

232666
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
255
306
561
229780
6495
8937
232666

Ваш IP: 3.84.186.122
Время: 2019-01-21 15:34:57