Самбірський медичний коледж

Керівництво коледжу

Директор коледжу ‒ Ковальчук Любомир Маркіянович, викладач педіатрії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, доктор філософії в галузі соціології, Заслужений лікар України.

Заступник директора з навчальної роботи ‒ Каднічанський Анатолій Григорович, викладач педіатрії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи ‒ Романишин Ірина Іванівна, викладач терапії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Заступник директора з виховної роботи ‒ Швед Ірина Романівна, викладач іноземної мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Завідувач фельдшерсько-акушерським відділенням ‒ Герасимчук Євген Богданович, викладач педіатрії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Завідувач медсестринським відділенням ‒ Мартинюк Іван Петрович, викладач акушерства та гінекології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Завідувач відділення «Фармація» ‒ Кость Ольга Борисівна, викладач терапії, першої долікарської допомоги, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Завідувач методичним кабінетом ‒ Зварич Галина Михайлівна, викладач хімії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Керівник фізвиховання ‒ Балицький Богдан Михайлович, викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Голова профкому - Герасимчук Євген Богдановичвикладач педіатрії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Про нас

ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ 
«Самбірський медичний коледж»

Координати:
81400 м. Самбір Львівської області
вул. Шевченка,14
Тел/факс: 8(03236) 3-35-40

 

 

 

Детальніше: Про нас

Стипендія його імені

В навчальному закладі запроваджено стипендію ім. Володимира Кобільника за кращі показники в навчанні, науково-пошуковій і громадській роботі та згідно Положення про призначення стипендій.

Володимир Кобільник (1885-1937) – відомий в Галичині музеолог, археолог і етнограф був за професією лікарем. Медичне навчання почав у 1907 році на лікувальному факультеті Львівського університету. За політичну діяльність змушений був покинути Львів і податися у Швейцарію до Цюріха. Там продовжив медичні студії, які закінчив перед початком Першої світової війни й отримав диплом доктора медицини.

У 1925 році др. В. Кобільник прибув разом з родиною до Самбора, де, крім великої громадської та наукової діяльності, розгорнув широку приватну лікарську практику. Він був першим лікарем-українцем на Самбірщині в 20-30-их роках.

Першим серед приватно практикуючих лікарів Самбора Володимир Кобільник придбав за свої кошти рентгенівський апарат і електрокардіограф. Поряд з цим, він проводив у себе нескладні клінічні лабораторні дослідження. До др.Кобільника за лікарською порадою зверталися люди різних професій і національностей, багаті і бідні. Останнім він часто надавав безкоштовну лікарську допомогу.

Др. В. Кобільник відзначався глибокими фаховими знаннями різних галузей медицини, працьовитістю, людяністю і високою лікарською етикою. Його щиро любили пацієнти і шанували лікарі-колеги. Він був справді народним лікарем. Його іменем у Самборі названо культурно-просвітницьке товариство в 1988 році і в 1991 році – вулицю.

Про коледж

Вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради

«Самбірський медичний коледж»

81400 м. Самбір Львівської області

вул. Шевченка,14

Тел/факс: 8(03236) 3-35-40

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,   smu@ukrpоst.ua

Рівень акредитації - І

Підготовка спеціалістів ведеться за галузями знань і спеціальностями:

1201. Медицина. Освітньо-кваліфікаційний рівень –  молодший спеціаліст

                                              лікувальна справа;

                                              акушерська справа;

                                              сестринська справа.

1202. Фармація. Освітньо-кваліфікаційний рівень –  молодший спеціаліст

                                              фармація.

Вищий навчальний комунальний заклад Львівської обласної ради «Самбірський медичний коледж» – державний медичний навчальний заклад І-го рівня акредитації, який готує фахівців кваліфікації «молодший спеціаліст» відповідно до сучасних потреб і світових стандартів в органічному поєднанні з національною культурою, історією та народними традиціями України. 

Дочірні категорії

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

232722
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
311
306
617
229780
6551
8937
232722

Ваш IP: 3.84.186.122
Время: 2019-01-21 16:40:00