Самбірський медичний коледж

Студентська рада

Студентська рада коледжу виконує наступні завдання: забезпечення і захист прав та інтересів студентів; забезпечення виконання студентами своїх обов'язків; сприяння навчальній та творчій діяльності студентів; сприяння у створенні необхідних умов для проживання і відпочинку студентів; створення студентських об'єднань, клубів, гуртків за інтересами; організація співробітництва зі студентами інших навчальних закладів та молодіжними організаціями; контроль за навчальною і трудовою дисципліною студентів, оперативне реагування на їх порушення; залучення студентів до художньої самодіяльності; проведення вечорів відпочинку, конкурсів, КВК; участь в розподілі стипендіального фонду, висування кандидатів на отримання іменних стипендій та ін.

До студентської ради коледжу входять старости групи, профорги та члени студентської ради від груп. Щотижня проходять засідання старостатів відділень. На них старости груп звітують про хід поточних справ у групах щодо успішності, дисципліни, пропусків занять студентами, обговорюють план дій щодо вирішення певних завдань. Голова студентської ради є членом педагогічної ради, а також разом із старостами груп - членами Ради з профілактики правопорушень.

Студентська рада традиційно організовує вечори відпочинку до Дня студента, Дня св. Валентина, Дня сміху, конкурси: «Дебют», «Студентські зірки», «Міс та Містер коледж», з аеробіки, КВК.

Студентська рада координує роботу академічних груп в ході толок з благоустрою приміщень та території коледжу, прилеглих до його корпусів територій, а також закріплених за коледжем ділянок міста.

Із студентської ініціативи здійснюється шефство над дітьми Самбірської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку.

В коледжі існує тісна співпраця студентської ради та студентського профкому. Це проведення різноманітних заходів, рейдів щодо вивчення стану побутових умов проживання та проведення студентами вільного часу на квартирах, випуск студентських газет до ювілейних та визначних дат в житті коледжу.

        Студентська рада коледжу співпрацює з молодіжними організаціями, з комісією у справах молоді Самбірського міськвиконкому, бере участь у проведенні заходів на міському рівні. Голова та заступники голови студентської ради закладу є членами координаційної ради з молодіжних питань при міському голові.

 

 

 

 

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

Контакти

вул.Шевченка,14, м.Самбір, 81400, Львівська область.

  • Телефон: +(03236) 33540

Соціальні мережі

У нас є аккаунти в соціальних мережах. Приєднуйтесь.
232688
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
277
306
583
229780
6517
8937
232688

Ваш IP: 3.84.186.122
Время: 2019-01-21 15:53:11