Самбірський медичний коледж

Соціально-економічних дисциплін

Першим викладачем суспільних дисциплін Самбірської фельдшерської школи була Ткаченко В.С. У 60-х роках викладачами суспільних дисциплін працювали Кадіна Є.М., Певко А.Д., Сорока В.Г. Перун Б.Й. Обов’язок голови циклової комісії суспільних дисциплін виконувала Кадіна Є.М. Деякий час викладачем історії СРСР працював Проць Б.В.

З 1985р. по 1986 р. головою циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін був Перун Б.Й., з 1996 р. по 1998 р. – Швед І.Р. З 1998 року циклову комісію соціально-економічних дисциплін очолює Шевчук Н.І.

У 80-х - першій половині 90-х років викладались такі дисципліни: історія СРСР, суспільствознавство, історія України, основи правознавства.

В середині 90-х років цикл суспільних дисциплін поступово розширився – почали викладати основи філософії, основи економічних знань, етика та естетика, історія релігії, основи політології, соціологія.

Проголошення незалежності України дало поштовх новій копіткій праці. Силами викладачів-істориків повертались до студентів забуті, колись заборонені, сторінки нашої справжньої нелегкої історії.

ХХІ століття – це час переходу до технологічного інформаційного суспільства, у якому рівень освіченості і культури всього населення набувають вирішального значення для економічного поступу країни. Інтеграція і глобалізація соціальних, економічних, культурних процесів, які відбуваються в світі, перспективи розвитку Української держави на найближчі десятиліття вимагають від викладачів суспільних дисциплін глибоких знань і випереджувального характеру освіти. Вони постійно працюють над збагаченням навчально-методичного забезпечення навчального процесу, спонукають студентів до пошукової та краєзнавчої роботи, допомагають студентам розібратись у складних історичних, філософських, правничих та економічних темах. Викладачі беруть активну участь і у позааудиторних заходах медичного коледжу. В коледжі працюють суспільно-політичний клуб «Я так думаю» (кер. Столяр Г.Р.) та клуб «Берегиня» (кер. Хома Н.М.).

Дисципліни, які входять до циклової комісії: історія України, всесвітня історія, економічна теорія, основи економічної теорії, основи філософських знань, соціологія, географія, культурологія, людина і світ, основи права, основи правознавства, основи права та законодавства в охороні здоровʼя, основи охорони праці та охорона праці в галузі.

Діяльність викладачів не обмежується викладанням власного курсу, здійсненням міждисциплінарних зв’язків. Важливим є вміння організувати навчальний процес як педагогічну взаємодію, спрямовану на розвиток особистості.

Склад циклової комісії соціально-економічних дисциплін:

Голова - Шевчук Наталія Іванівна -викладач суспільних дисциплін, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Штатний викладач суспільних дисциплін Самбірського медичного училища (коледжу) з 1983 року.

З 1998 – голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін. Завідувач кабінету історії України. Співавтор пошукової праці про історію будівлі коледжу, дописувач до місцевої преси.

Багаторазовий керівник групи.

Перун Богдан Йосипович -викладач суспільних дисциплін, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший викладач, нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

В навчальному закладі з 1968 року.

З 1977 року – штатний викладач історії .

Завідувач кабінетом всесвітньої історії. Співавтор пошукової праці про історію будівлі коледжу, дописувач до місцевої преси.

Багаторазовий керівник групи. Ветеран праці.

Хома Наталія Михайлівна- викладач суспільних дисциплін, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

З 1991 року штатний викладача історії та суспільствознавства Самбірського медичного училища (коледжу).

Керівник музею народознавства коледжу. Керівник клубу «Берегиня». Проводить значну виховну роботу зі студентами. Спрямовує студентів на пошукову роботу з метою вивчення традицій та звичаїв бойків, історії малої батьківщини. Бере активну участь у підготовці та організації численних коледжних заходів.

Керівник групи.

Пагутяк Василь Григорович- викладач основ права, охорони праці та охорони праці в галузі, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

З 1989 року викладач-сумісник, з 1991 року - штатний викладач Самбірського медичного училища (коледжу).

З 1993 року – голова профкому працівників навчального закладу, юрист-консульт.

Неодноразовий керівник групи.

Столяр Галина Романівна -викладачем соціо-гуманітарних дисциплін, викладач першої кваліфікаційної категорії

В навчальному закладі з 2003 року, з 2005 року штатний викладач.

Керівник студентського дискусійного клубу «Я так думаю». Спонукає студентів до вироблення власної життєвої позиції.

Керівник групи.

Лісна Оксана Богданівна- викладач-сумісник дисципліни «Культурологія», спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

В навчальному закладі з 2008 року, з 2011 року викладач-сумісник.

Головачук Ігор Павлович -викладач-сумісник дисципліни охорони праці та охорони праці в галузі, провідний інженер з охорони праці.

В навчальному закладі з 1998 року, з 2001 року викладач-сумісник.

 

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

232673
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
262
306
568
229780
6502
8937
232673

Ваш IP: 3.84.186.122
Время: 2019-01-21 15:35:37