Самбірський медичний коледж

Професійних дисциплін циклу сестринська справа

Циклова комісія професійних дисциплін циклу сестринська справа заснована в 1999 році. До цього часу дисципліни циклу входили до циклової комісії терапевтичного циклу.
На даний час до складу комісії входять дисципліни: «Основи медсестринства», «Історія медицини та медсестринства», «Загальний догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка», «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка», «Основи загальної та медичної психології», «Основи психології та між особове спілкування», «Медсестринська етика та деонтологія».
З моменту заснування головою циклової комісії була Разінкова Л.І. З 2008 року циклову комісію очолює Головачук Л.М.
В цикловій комісії професійних дисциплін циклу сестринська справа працюють як досвідчені, так і молоді творчі викладачі. Організовуючи навчальний процес, вони застосовують як традиційні методи навчання, так і сучасні педагогічні технології (тренінг на фантомах з використанням алгоритмів маніпуляцій, проблемне навчання, розігрування рольових ситуацій). Викладачами циклової комісії створені підручники, алгоритми практичних навиків.
Викладачі циклової комісії - неодноразові учасники регіональних, всеукраїнських та міжнародних конференцій, медичних конгресів, постійні дописувачі до газети «Новини Самбора», та медичної газети львівської обласної Асоціації медичних сестер «Медсестра Галичини», інших видань.

Навчальні та тренажерний кабінети оснащені сучасним обладнанням: муляжі, фантоми, медичний інструментарій, предмети догляду за пацієнтами, що забезпечує досконале відпрацювання практичних навичок. Створено базу мультимедійні презентації навчальних відеофільмів, серед яких  власно створені.
Плідно функціонує, гурток сестринської справи. Організовано співпрацю з Самбірським міським територіальним центром з метою допомоги пенсіонерам та одиноким непрацездатним людям.
Традиційними є тиждень циклової комісії, приурочений до Міжнародного дня медичної сестри, конкурс «Кращий за фахом».

Склад циклової комісії професійних дисциплін циклу сестринська справа:
Голова - Головачук Любов Михайлівна - викладач догляду за хворими та медичної маніпуляційної техніки, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.
В навчальному закладі з 1988 року, з 1990 року - на посаді штатного викладача.
Першою в навчальному закладі створила начальні відеофільми «Парентеральне введення ліків», «Дослідження пульсу», «Вимірювання артеріального тиску», «Спостереження за диханням», «Промивання шлунка».
Маючи великий практичний стаж, постійно надає допомогу молодим викладачам.
Автор статей на медичну тематику в журналі «Вища школа». Учасник ІІ Міжнародного медичного форуму «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України» (квітень, 2013 р.).
Завідувач кабінету «Загального догляду за хворими спеціальності «Акушерська справа». Багаторічний керівник гуртка «Сестринської справи».
Багаторазовий керівник групи.

Разінкова Людмила Іванівна - викладач догляду за хворими та медичної маніпуляційної техніки, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.
З 1966 по 1976 рр. працювала лаборантом в Самбірському медичному училищі.
В 1973 р. закінчила Самбірське медичне училище за спеціальністю «Акушерська справа».
З 1976 р. штатний викладач дисципліни «Догляд за хворими» в Самбірському медичному училищі (коледжі). З січня 1999 року по вересень 2008 р. - голова циклової комісії циклу «Сестринська справа».
Учасниця Міжнародній конференції з участю викладачів сестринської справи 2000р.
В співавторстві з викладачем коледжу Савкою Л.С. написала практикум сестринської справи. У 2009 році в співавторстві з викладачем Савкою Л.С. і викладачами Сумського медичного коледжу випустила навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів І - ІІІ рівнів акредитації «Догляд за хворими та медична маніпуляцій на техніка».
Багаторазовий керівник групи.

Савка Любов Станіславівна - викладач догляду за хворими та медичної маніпуляційної техніки, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.
Випускниця Самбірського медичного училища 1970 року за спеціальністю «фельдшер».
В навчальному закладі на посаді штатного викладача дисципліни «Догляд за хворими» з 1983року.
В співавторстві з викладачем коледжу Разінковою Л.І. написала практикум сестринської справи. У 2009 році в співавторстві з викладачем Разінковою Л.І. і викладачами Сумського медичного коледжу випустила навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів І - ІІІ рівнів акредитації «Догляд за хворими та медична маніпуляцій на техніка».
Багаторазовий керівник групи.

Казан Ірина Володимирівна - викладач догляду за хворими та медичної маніпуляційної техніки, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії,
Випускниця Самбірського медичного училища 1996 року за спеціальністю «Медична сестра».
З 2001 р - на посаді штатного викладача «Основ медсестринства» Самбірського медичного училища (коледжу).
Активно займається навчально-виховною роботою та навчально-методичним забезпеченням спеціальності.
Член Львівської обласної Асоціації медичних сестер з 2005 р., та активним дописувачем медичної газети « Медсестра Галичини».
Співпрацює з Львівською обласною організацією товариства «Знання». Неодноразово брала участь у обласних та міжнародних конференціях з питань реформування медсестринської освіти в Україні.
Керівник групи.

Кміть Ірина Володимирівна - викладач-сумісник догляду за хворими та медичної маніпуляційної техніки.
Випускниця Самбірського медичного училища 1995 року за спеціальністю «Медична сестра».
З 2007 року - на посаді викладача-сумісника «Догляду за хворими та медичної маніпуляційної техніки», «Основ загальної та медичної психології» Самбірського медичного училища (коледжу).
Викладач працює над впровадженням комп'ютерного тестового контролю знань студентів. Передає свій практичний досвід молодому поколінню. Має багато друкованих робіт у Київських інформаційних вісниках, журналі «Вища школа».

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

232707
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
296
306
602
229780
6536
8937
232707

Ваш IP: 3.84.186.122
Время: 2019-01-21 16:18:15