Іноземних мов

Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина.

Йоганн Вольфганг фон Ґете

У наш час знання іноземної мови відкриває перед людиною досить широкі перспективи. Зокрема чим більше мов знає людина , тим вищі шанси будь-де: на ринку праці, в подорожах, у спілкуванні з цікавими людьми з будь-якого куточку світу. У сучасному житті знання іноземних мов не тільки дозволяє людині почуватися більш успішною, але й з легкістю руйнує кордони та робить світ довкола цікавішим.

Циклова комісія іноземних мов була створена у 2013 році, до того часу викладачі іноземних та латинської мов працювали у складі циклових комісій загальноосвітніх дисциплін та природничо-наукових дисциплін. В склад комісії входять досвідчені та молоді викладачі, які є цілісним колективом однодумців, який працює над реалізацією низки нових цілей щодо свого розвитку.

Основним завданням методичної і педагогічної діяльності циклової комісії є вдосконалення форм і методів викладання іноземних мов у медичному коледжі, пошук і запровадження у навчальний процес інноваційних підходів з метою підвищення рівня знань студентів

Циклова комісія іноземних мов забезпечує фундаментальну мовну підготовку студентів з англійської, німецької, французької та латинської мов на спеціальностях «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Сестринська справа», «Фармація». Процес навчання іноземних мов тісно пов’язаний з характером майбутньої професійної діяльності студентів-медиків  та спрямований на формування у них іншомовної комунікативної компетенції.

 

              Викладачі циклової комісії є постійними учасниками методичних семінарів, методичних об’єднань викладачів навчальних закладів Львівської області І-ІІ рівня акредитації, одне з яких було проведене на базі навчального закладу. Під керівництвом викладачів студенти коледжу беруть участь в обласному творчому конкурсі з іноземних мов серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівщини, де двічі займали призові місця.

Викладачами циклової комісії  підготовлені такі напрацювання:

  • Навчальний підручник «Німецька мова для студентів-медиків» для ІІ-ІV-х курсів спеціальностей «Лікувальна справа», «Акушерська справа» та «Сестринська справа». Криворук Т.Б., Шамрай Н.С., Гутнікевич Ю.В. ‒ К.: Медицина, 2012.‒ 399 с.;
  • Навчальні програми для вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів І—ІІІ рівнів акредитації за спеціальностями  «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Сестринська справа»,  які затверджені центральний методичним кабінетом підготовки молодших спеціалістів  МОЗ України, 2011 р. Шамрай Н.С., Гутнікевич Ю.В., Семененко О.Я., Криворук Т.Б.
  • Науково-методичний посібник з латинської мови "Греко-латинська медична термінологія в природничих і клінічних дисциплінах" . Гутнікевич Ю.В.

 Склад циклової комісії іноземних мов:

 Голова - Шамрай Наталія Сергіївна -викладач німецької мови та німецької мови за професійним спрямуванням, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

В навчальному закладі з 2004 року.

Молодий творчий викладач. Співавтор навчального підручника та навчальних програм з німецької мови для вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів І—ІІІ рівнів акредитації. Керівник студентської команди КВК коледжу.

Керівник групи.

Швед Ірина Романівна - викладач англійської мови та англійської мови за професійним спрямуванням, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

З 1989р. викладач-сумісник, з 1993 року – штатний викладач англійської та німецької мов. 1996 - 1998рр. - голова циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін.

З 1998 року - заступник директора з гуманітарної освіти та виховання коледжу.

Співавтор навчальних посібників з англійської мови за професійним спрямуванням для всіх спеціальностей внутрішнього користування.

Гутнікевич Юрій Володимирович -викладач основ латинської мови з медичною термінологією, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Досвідчений викладач з багаторічним стажем роботи. В Самбірському медичному училищі (коледжі) з 1967 року. Співавтор навчального підручника та навчальних програм з німецької мови для вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів  І—ІІІ рівнів акредитації, науково-методичного посібника з латинської мови «Греко-латинська медична термінологія в природничих і клінічних дисциплінах».

Багаторічний дописувач статей з медичної етики, психології та методики викладання латинської мови до газети «Медсестра Галичини».

Ковальчук Ірина Василівна - викладач англійської мови та англійської мови за професійним спрямуванням, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

В Самбірському медичному училищі (коледжі) з 1975 року.

З 1989р. по 1998 р. - заступник директора з виховної роботи Самбірського медичного училища.

Співавтор навчальних посібників з англійської мови за професійним спрямуванням для всіх спеціальностей внутрішнього користування.

Швед Святослав Іванович - викладач англійської мови та англійської мови за професійним спрямуванням, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

В навчальному закладі з 2002 року

Співавтор навчальних посібників з англійської мови за професійним спрямуванням для всіх спеціальностей для внутрішнього користування.

Керівник групи.

Куцалаба Наталія Миколаївна - викладач англійської мови та англійської мови за професійним спрямуванням, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.

З 2006 р. - на посаді штатного викладача Самбірського медичного коледжу.

Таратула Сергій Теодозійович - викладач німецької мови, основ латинської мови з медичною термінологією, спеціаліст другої  кваліфікаційної категорії

З 2006 р. працює на посаді штатного викладача у Самбірському медичному коледжі.

Кутєпова Наталія Вікторівна -викладач англійської мови.

В Самбірському медичному коледжі з 2009 року. З 2011 р. на посаді штатного викладача.

Прибасна Олена Олександрівна - викладачоснов латинської мови з медичною термінологією, фармакогнозії, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Випускниця Самбірського медичного училища 1994 року за спеціальністю «Сестринська справа».

Штатний викладач Самбірського медичного училища (коледжу) з 2000 року.

Дійсний член Всеукраїнського Лікарського Товариства; учасник ювілейного X з’їзду ВУЛТ; учасник ювілейного XIII конгресу Світової Федерації Українських Лікарських Товариств.

Керівник групи.

У складі циклової комісії працюють викладачі-сумісники:

Стисло Марія Дмитрівна, викладач французької мови та французької мови за професійним спрямуванням, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Чіхрак Наталія Богданівна - викладач англійської мови. Випускниця Самбірського медичного училища 2002 року за спеціальністю «Сестринська справа». В Самбірському медичному коледжі з 2007 року. З 2009 р. викладач-сумісник англійської мови.

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

209220
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
285
167
285
208168
5549
11545
209220

Ваш IP: 54.156.39.245
Время: 2018-10-21 17:21:41