Самбірський медичний коледж

Професійних дисциплін акушерського циклу

Нема милішого на світі, на всіх шести материках,

ніж діти, ласкою зігріті, у акушерки на руках.

Акушерство і гінекологія — одна з найцікавіших та найскладніших галузей медицини, яка потребує від студента клінічного мислення, точних знань і практичних навичок, інтуїції, рішучості під час прийняття єдино правильного рішення, що може врятувати життя матері й дитини.

Дисципліни акушерсько-гінекологічного спрямування є пріоритетними та найбільш важливими на спеціальностях «Акушерська справа» і «Лікувальна справа». До 2002 року дані дисципліни входили до складу циклової комісії професійних дисциплін хірургічного циклу. У вересні 2002 року дисципліни акушерсько-гінекологічного спрямування були виокремленні і ввійшли в склад новоствореної циклової комісії професійних дисциплін акушерського циклу. З моменту створення її очолює Штурмай В.Я., викладач акушерства і гінекології вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. До складу циклової комісії увійшли викладачі, які викладають такі дисципліни: «Акушерство», «Гінекологія», «Медсестринство в акушерстві», «Медсестринство в гінекології», «Невідкладні стани в акушерстві і гінекології».

 

На даний час члени циклової комісії працюють над проблемою «Комп'ютерні технології навчання - як засіб підвищення якості знань студентів з дисциплін акушерського циклу з метою якісної професійної підготовки молодших медичних спеціалістів». Викладачі використовують в своїй роботі нові досягнення практичної медицини та інноваційні технології навчання: мультимедійні презентації, навчально-контролюючі програми, відеофільми.

Традиційними стали тижні циклової комісії, конференції, круглі столи, місячники профілактики захворювань, олімпіади і конкурси.

Матеріально-технічне забезпечення відповідає вимогам сьогодення. Обладнано сучасний тренажерний кабінет, де студентимають змогу відпрацьовувати практичні навички і вміння. Придбано чудові муляжі та фантоми, що дають можливість повністю відтворити умови, наближені до пологової зали. Створено банк тестових завдань. На заняттях широко використовуються комп'ютерні технології навчання та контролю знань. Циклову комісію професійних дисциплін акушерського циклу впродовж довгих років обслуговує досвідчений лаборант випускниця училища Крілевич Дарія Іванівна.

Свідченням працездатності колективу циклової комісії є неодноразові перемоги студенток коледжу в регіональному конкурсі професійної майстерності «Кращий за фахом» на спеціальності «Акушерська справа».

Добрі відгуки про роботу наших студентів у лікувальних закладах міста та області теж є винагородою для викладачів циклу за їхню працю.

Склад циклової комісії професійних дисциплін акушерського циклу:

Голова комісії-ШТУРМАЙ В.Я. – викладач акушерства та гінекології спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «викладач-методист».

В навчальному закладі працює з 1 серпня 1987 року.

З 2002 року - голова циклової комісії професійних дисциплін акушерського циклу.

Неодноразовий керівник групи.

Мартинюк І.П. – викладач акушерства і гінекології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

З 1980 року по 1983 рік – викладач акушерства і гінекології.

З 1984 року по даний час - завідувач медсестринського відділення Самбірського медичного коледжу.

Зубик О.С. ‒викладач акушерства і гінекології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

В Самбірському медичному коледжі з 1990 року.

Завідувач кабінету доклінічної практики медсестринства в акушерстві і гінекології.

Захарова Л.Ф. – викладач акушерства і гінекології, спеціаліст викладач другої кваліфікаційної категорії.

З 1996 р. – викладач - сумісник акушерства і гінекології Самбірського медичного училища.

З 2011 року – штатний викладач акушерства і гінекології Самбірського медичного коледжу.

Проць О.В. ‒ викладач медсестринства в акушерстві та медсестринства в гінекології, спеціаліст викладач другої кваліфікаційної категорії.

В навчальному закладі з 2002 року.

Лікар-сумісник у ДЗ «Вузлова лікарня ст.Самбір».

До складу циклової комісії входять викладачі-сумісники: Согуйко Н.М., Черкес І.Я., Кіт М.М.

Про коледж

Самбірський медколедж - коледж, який навчає фахових майбутніх молодших медичних працівників.

232672
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
261
306
567
229780
6501
8937
232672

Ваш IP: 3.84.186.122
Время: 2019-01-21 15:35:31